JESTEŚ TUTAJ PIERWSZY RAZ?

KILKA SŁÓW O MNIE I O TYM MIEJSCU

W branży reklamowej i marketingowej działam od 1999 roku. Zawodowo jestem marketerem – pomagam firmom pozyskiwać klientów i sprzedawać więcej tym już pozyskanym. Jestem właścicielem Agencji Marketingowej Hussars.pl oraz WebTemplar.com, jestem także prezesem Fundacji Caishen.

Pomagam innym zarabiać w internecie, korzystając z wiedzy dotychczas dostępnej tylko dla wielkich firm i moich komercyjnych klientów.

Ten blog powstał z mojej wieloletniej pasji zarabiania w internecie oraz pomagania innym w osiąganiu ich celów prywatnych i finansowych.

Na blogu pokazuję jak zarabiać przez internet. Testuję różne metody i dywersyfikuję swoje inwestycje minimalizując tym samym ryzyko. Możesz do mnie w każdej chwili dołączyć ponieważ moje metody opierają się głównie na marketingu affiliacyjnym, to znaczy marketingu opartym o rekomendacje. Moim zdaniem jest to najsprawiedliwsza forma zarabiania oparta o zasadę Win-Win. Jeśli nie zarobisz Ty, nie zarobię też ja.

Jak dołączyć? W dziale ZARABIANIE I INWESTYCJE prezentuję metody i programy inwestycyjne w które zdecydowałem się “wejść”. Ich wykaz znajdziesz też tutaj poniżej łącznie z moją oceną ryzyka i wynikami finansowymi jakie generuję.

W tym dziale znajdziesz też podpowiedzi tekstów i filmów od których powinieneś/powinnaś zacząć.

Zapisz się na NEWSLETTER (formularz znajdziesz na stronie głównej – to ten sam, dzięki któremu można ściągnąć ebooka SUPERFACET). Dzięki niemu będziesz na bieżąco z najlepszymi formami zarabiania przez internet. Co najważniejsze będziesz otrzymywać powiadomienia o szkoleniach on-line dotyczących zarabiania i ogólnie pojętej inteligencji finansowej.

Jeśli masz pytania lub wątpliwości napisz do mnie na email: mateusz (at) teoporter.pl.

Aby najlepiej wystartować:

Od razu zacznij inwestować i zarabiać!

Wejdź w zakładkę INWESTYCJE i dołącz z mojego linku partnerskiego do wybranego programu, w którym chcesz działać (ich opisy znajdziesz też pod w/w linkiem). Potem do mnie napisz podając swój nickname i wybrany program, żebym pokazał Ci jak osiągnąć najlepsze rezultaty. UWAGA. Ta zakładka jest dość dynamiczna więc zaglądaj do niej co jakiś czas ponieważ niektóre programy znikają a inne się pojawiają. Nie zawsze mam czas pomagać w każdym programie, w którym aktualnie działam.

Odbierz prezent

Wejdź TUTAJ podaj e-mail i odbierz bezpłatny e-book. Tym samym zapiszesz się na newsletter, na którym dzielę się sztuczkami marketingowymi i nowościami z dziedziny zarabiania przez Internet. Moim Subskrybenci pierwsi dowiadują się o nowych pomysłach, webinarach i wszystkim co ważne z mojego punktu widzenia. PS. Z listy możesz wypisać się w każdym momencie i nie wysyłam spamu ani reklam!

Obserwuj moje social media

W social mediach przemycam za darmo wiedzę dot. zarabiania i marketingu. Dostaniesz też wiedzę jak się motywować żeby się nie zniechęcić. Czy warto? A znasz paradoks kota Schrödingera?

YouTube

Facebook

Instagram (@mateuszteojanusz)