START!

Kilka słów o blogu

Ten blog powstał z mojej wieloletniej pasji zarabiania w internecie oraz pomagania innym w osiąganiu ich celów prywatnych i finansowych.

Na blogu pokazuję jak zarabiać przez internet. Testuję różne metody i dywersyfikuję swoje inwestycje minimalizując tym samym ryzyko. Możesz do mnie w każdej chwili dołączyć ponieważ moje metody opierają się głównie na marketingu affiliacyjnym, to znaczy marketingu opartym o rekomendacje. Moim zdaniem jest to najsprawiedliwsza forma zarabiania oparta o zasadę Win-Win. Jeśli nie zarobisz Ty, nie zarobię też ja.

Jak dołączyć? W dziale ZARABIANIE I INWESTYCJE prezentuję metody i programy inwestycyjne w które zdecydowałem się “wejść”. Ich wykaz znajdziesz też tutaj poniżej łącznie z moją oceną ryzyka i wynikami finansowymi jakie generuję.

W tym dziale znajdziesz też podpowiedzi tekstów i filmów od których powinieneś/powinnaś zacząć.

Zachęcam Cię do zapisania się na NEWSLETTER (formularz znajdziesz na stronie głównej – to ten sam, dzięki któremu można ściągnąć ebooka SUPERFACET). Dzięki niemu będziesz na bieżąco z najlepszymi formami zarabiania przez internet. Co najważniejsze będziesz otrzymywać powiadomienia o szkoleniach on-line dotyczących zarabiania i ogólnie pojętej inteligencji finansowej.

Jeśli masz pytania lub wątpliwości napisz do mnie na email: mateusz (at) teoporter.pl.

 

 

Cześć!

Mam na imię Mateusz, ale mówią też do mnie Teo. Testuję różne sposoby na zarabianie w internecie. Dywersyfikuję swoje dochody i buduję przepływy pieniężne, aby w przyszłości być wolny finansowo. Na tym blogu możesz uczyć się na moich sukcesach i porażkach. Możesz też dołączyć do mnie, jeśli chcesz, abym pomógł Ci zarabiać i inwestować przez internet.

ZACZNIJ TUTAJ