Jak więcej zarabiać, oto rozwiązanie wszystkich finansowych problemów

utworzone przez Wrz 7, 2020

Odpowiedź na pytanie jak rozwiązać wszystkie swoje finansowe problemy jest bardzo prosta: musisz nauczyć się jak więcej zarabiać, zatrzymywać swoje pieniądze oraz nauczyć się sprawiać, aby same się mnożyły. Dzisiaj powiem Ci co zrobić, aby zacząć więcej zarabiać, czyli co zrobić, aby budować finansową niezależność i osobiste bogactwo.

Po co zarabiać więcej pieniędzy?

Pierwsza i podstawowa sprawa: nie ważne czy masz długi, zachcianki, alimenty, komorników, pukających wierzycieli czy inne przykre sytuacje związane z brakiem gotówki. Jeśli zaczniesz zarabiać więcej pieniędzy to wszystkie Twoje problemy znikną jak za jednym machnięciem czarodziejskiej różdżki (oczywiście pod warunkiem, że w między czasie nie nabędziesz nowych zobowiązań przez które będziesz zjadać swój ogon!).

Zarabiając więcej będziesz poznawać coraz ciekawszych ludzi, którzy doprowadzą Cię do jeszcze większej ilości pieniędzy. Tak to działa, że kiedy wiesz jak zarabiać więcej jakoś tak naturalnie wydarza się ciekawa rzecz: przyciągasz do siebie ludzi, którzy już dużo zarabiają oraz takich, którzy też chcą zarabiać więcej i się rozwijać – dzięki nim poznasz rozwiązania bieżących problemów i otrzymujesz coraz więcej inspiracji oraz motywacji. Drugą grupą są ludzie, którzy zarabiają dużo więcej od Ciebie lub są w miejscu w którym ty chciałbyś/łabyś być. Te osoby często można poprosić o mentoring lub uczyć się od nich na kursach lub indywidualnych kołczingach.

Zasada jest prosta: jeśli wejdziesz między wrony musisz krakać jak one! Jeśli jesteś otoczony osobami, które wiecznie narzekają i nic im się nie chce będziesz dokładnie taką osobą. Jeśli otaczasz się pozytywnymi, przedsiębiorczymi osobami z pasją to prędzej czy później zarazisz się tym pozytywnym wirusem przedsiębiorczości i zaczniesz się rozwijać i więcej zarabiać. Znam wiele osób które się z tego śmiały, a teraz przyznają mi rację, bo to jest niemal jak prawo.

Przestań się sabotować!!!

Nie ma minusów zarabiania większej ilości pieniędzy więc przestań sam/a siebie sabotować w tym temacie. Powiesz, że wcale się nie sabotujesz, bo chcesz przecież więcej zarabiać, a ja wiem że jest wręcz przeciwnie.

Wiele osób świadomie bądź podświadomie boi się więcej zarabiać. Szukają wymówek typu: “ten biznes to oszustwo / ten biznes to piramida”, “nie mam czasu na dodatkowe zajęcie”, “co powiedzą ludzie jeśli się tym zajmę”…

Śpieszę wyjaśnić te kilka przykładów, które przytoczyłem:

– Ten biznes to oszustwo / ten biznes to piramida
Najczęściej słyszę to w odniesieniu do biznesów typu MLM lub programów partnerskich, a wypowiadają je osoby które same tkwią na etacie w tradycyjnym biznesie na samym dole szczebla piramidy (bo nad sobą mają managerów, kierowników, dyrektorów, prezesów itd.). Praktycznie każdy biznes ma strukturę piramidalną i co w tym złego? Network marketing (czyli ten straszny MLM) różni się tym, że tym u góry zależy żebyś ty więcej zarabiał, bo od tego często uzależnione są jego prowizje. W tradycyjnej korpo ci na górze niechętnie pomagają tym na dole żeby nie stracić stanowiska na ich rzecz! Bo co będzie jak okaże się że ten czy tamta są lepsi ode mnie? 🙂

– Nie mam czasu na dodatkowe zajęcie
Ale masz czas sprzedawać swój czas za pieniądze? Masz czas codziennie chodzić do pracy za z góry ustaloną stawkę bez perspektyw na dużo większe zarobki? Biznesy którymi ja się zajmują potrzebują wprawdzie na początku sporo czasu i zaangażowania (także nauki) ale w dłuższej perspektywie dają szansę na niemal pasywne zarobki – to znaczy taką sytuację, że nie muszę poświęcać czasu, aby nadal otrzymywać pieniądze. A co jeśli mi się nie uda i nie dojdę do pasywnych zarobków? Wtedy nie będę miał do siebie pretensji, że nie spróbowałem.

– Co powiedzą ludzie jeśli się tym zajmę
Po pierwsze ludzie nie muszą na początku wiedzieć czym się zajmujesz, a po drugie jeśli przejmujesz się zdaniem innych na swój temat to nie osiągniesz niczego w żadnej dziedzinie. W moim przypadku ludzie pytają czym się zajmują ale częściej w kontekście sukcesu – widzą że mi coś fajnie wychodzi i pytają czym się zajmują z nadzieją że oni mogliby moje działania podpatrzyć i skopiować. I to jest genialne ponieważ biznesy którymi się zajmują oparte są o duplikację działań więc ja z przyjemnością pokazuję moją drogę, pokazuję co zrobić i jak to zrobić (już bez błędów jakie sam popełniłem). Jeśli chcesz abym pomógł Ci zacząć zobacz tę zakładkę: https://teoporter.pl/tu-zacznij/

Do rzeczy, czyli jak więcej zarabiać

  1. Musisz przestać sprzedawać swój czas (czyli przestać zarabiać za stawkę godzinową), a zacząć zarabiać za efekt swojej pracy z możliwością zarobków pasywnych – jeśli chcesz wiedzieć jaki biznes daje takie możliwości przy minimalnym wkładzie własnym Możesz zobaczyć zakładkę “Jak i gdzie zarabiam” na tym blogu.
  2. Musisz dowiedzieć się co to znaczy “pieniądz robi pieniądz” czyli musisz nauczyć się inwestować (będą materiały na ten temat na tym blogu oraz w moich social mediach dlatego możesz je zacząć obserwować już teraz – na stronie głównej znajdziesz wszystkie odnośniki).
  3. Musisz zacząć się więcej uczyć i rozwijać swoje umiejętności – musisz być dobry w personal brandingu, copywritingu, marketingu internetowym. Istnieją biznesy gdzie taką wiedzę i pomoc dostaniesz za darmo! Przynajmniej w biznesach w których działam ja mamy takie platformy dla naszych współpracowników.
  4. Musisz znaleźć mentora – czyli osobę, której udało się dojść tam gdzie ty chcesz i musisz zacząć kopiować jej rozwiązania i drogę.
  5. Musisz być wytrwały/a w swoich działaniach i nie poddawać się w przypadku początkowych niepowodzeń!

Tak naprawdę to jest Twoje życie i jest tylko w Twoich rękach. To Twoja decyzja czy będziesz szukać wygodnych wymówek, czy chcesz od życia czegoś więcej i jesteś w stanie poświęcić wygodne życie aby kiedyś zrealizować swoje marzenia!

Jeśli chcesz żebym Ci pomógł wejść na drogę przedsiębiorczości i budowania dodatkowego źródła dochodu zobacz zakładki “TU ZACZNIJ” oraz “JAK I GDZIE ZARABIAM”.

Trzymaj się!
Teo

Odbierz bezpłatnie

E-book: Jak zarabiać przez Internet (i zarobić minimum 10.000 zł co miesiąc).
oraz
Dostęp do Strefy VIP, czyli ekskluzywnych webinarów, szkoleń online, artykułów, filmów.

Z e-booka dowiesz się:
➡ Jak zarabiać więcej pieniędzy
➡ Co bogaci kupują w dzień wypłaty
➡ Na czym w Internecie zarabia się najwięcej
➡ Cztery podstawowe problemy, które sabotują budowanie życia opartego na dobrobycie
➡ Jak w końcu dokonać zmiany
➡ Jak osiągnąć wielkie dochody stosując najlepszą formę marketingu na świecie?
➡ Szybki tor, czyli jak zarobić minimum 10.000 zł przez Internet, zaczynając od zera.

 

ODBIERZ TUTAJ